Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich

Listopad wymaga wzmocnień, dlatego zapraszamy na kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich. Proponujemy spotkanie z innym wymiarem relaksu. Częstotliwość instrumentów, osiągana podczas gry, pomaga usuwać blokady w ciele. Ta forma muzykoterapii odpręża, pomaga skontaktować się z oddechem, poczuć dźwięk w ciele. Działanie jest rozłożone w czasie, doświadczenie koncertu w ciele pracuje przez kolejne dni.

Informacje praktyczne:
Koncert trwa ok. 1 godzinę. Prosimy zabrać ze sobą matę, koc, poduszkę, by wygodnie się położyć. Dla chętnych dostępne będą krzesła. Gościć nas będzie przyjazne Osiedlowe Centrum Kultury i Rekreacji Banotówka 25 listopada (czwartek). Początek koncertu zaplanowano na godz. 18.30. Prosimy o przybycie ok. 15 min wcześniej, by wygodnie się ulokować na sali.Cena: 35 zł/osoby


Zapisy: Katarzyna Koczwara tel. 609 753 590
Obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 10 zł. Zaliczka będzie zwracana tylko w przypadku, kiedy koncert nie dojdzie do skutku.

Dane do przelewu: Katarzyna Koczwara, nr konta: 76 1020 1390 0000 6402 0499 8755
w tytule: gongi listopad 

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne liczba miejsc ograniczona. Warsztat odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w stanie epidemii.

Grać będzie Damian Krzempek ze szkoły Joga Cieszy. Od lat podąża różnymi ścieżkami, w ostatnim czasie także tymi związanymi z dźwiękiem.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.