Kobiecy weekend. Z jogą, świadomym ruchem, słowem – grudniowe wzmocnienie

W codziennej pogoni, w natłoku zajęć, obowiązków, planowania, układania codzienności zapraszamy do zatrzymania się. Do spędzenia z nami weekendu. Do zatroszczenia się o swoje potrzeby. Danie sobie czasu na wzmacniającą aktywności, możliwość poczucia siebie w ruchu, otwarcia się na kobiecą energię i wzajemne wsparcie.

Zapraszamy do Wisły, gdzie u źródeł królowej polskich rzek będziemy praktykować jogę, otwierać się na taniec intuicyjny i odkrywać świadomość siebie w ruchu. Gdzie poszukamy wzmacniających słów i w kręgu spotkamy się w kobiecym gronie, stwarzając przestrzeń do rozmów na każdy temat, ale i być może odkrywając moc ciszy.

Gościć nas będzie Dom Wypoczynkowy Beskidy, który znajduje się w ustronym miejscu, a jednocześnie z przystępnym dojazdem. W sąsiedztwie jest las, łaką, blisko szlak m.in. na Trzy Kopce Wiślańskie. Do naszej dyspozycji jest także basen z jacuzzi. Można za dodatkową opłatą skorzystać z sauny i gabinetu odnowy biologicznej.

Praktykę jogi prowadzić będzie także Magda Kliś ze szkoły Joga Cieszy, prowadząca regularne zajęcia w Cieszynie. Jedne zajęcia jogi poprowadzi Damian Krzempek od kilkunastu lat związany z jogą, od 10 prowadzący swoje zajęcia i warsztaty w ramach szkoły Joga Cieszy. Zanurzy nas w dźwiękach mis i gongów tybetańskich w ramach wieczornego relaksu.

Do tańca intuicyjnego i świadomego ruchu zaprosi Kasia Koczwara, pracująca od dawna ze słowem, a coraz częściej także z ruchem, w szkole Joga Cieszy zajmująca się także logistyką i organizacją. Wspólnie poszukamy słów wspierających, pociągniemy czekające na rozmowę tematy. Znajdziemy czas na relaks, spacer, świadomy oddec

Troszkę niezbędnych konkretów:

Warsztat zarówno dla osób początkujących jak i praktykujących jogę. Mile widziana własna mata.

Kiedy: 3-5 grudnia 2021 r.

Gdzie: Dom Wypoczynkowy Beskidy (ul. Wypoczynkowa 10)http://www.dwbeskidy.com.pl/

Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych. Istnieje możliwość pokoju jednoosobowego – dopłata 100 zł/pobyt.

Istnieje możliwość przyjazdu z osobą towarzyszącą.

Za ile: Dla osób praktykujących w szkole Joga Cieszy a także uczestników wcześniejszych warsztatów – 720 zł, cena regularna – 820 zł. Warunkiem zapisu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł. Zadatek zostanie zwrócony tylko w sytuacji, kiedy warsztat nie dojdzie do skutku. Istnieje możliwość udziału w samym warsztacie – do indywidualnych ustaleń.

Cena zawiera: nocleg, wyżywienie (2 śniadania, 2 obiadokolacje i obiad), warsztaty. Dopłata do jedzenia wegeteraiańskiego – 10 zł/posiłku.

Zapisy mailowo.

Dane do przelewu: Katarzyna Koczwara, nr konta: 76 1020 1390 0000 6402 0499 8755

w tytule: weekend z jogą grudzien 2021

Zapisy i dodatkowe informacje: Katarzyna Koczwara – tel. 609 753 590 mail: katarzyna.koczwara@gmail.com

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne liczba miejsc ograniczona. Warsztat odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w stanie epidemii.

Wstępny program:

Piątek 3 grudnia

zakwaterowanie od godz. 16.00

Godz. 17.00 obiadokolacja

Godz. 19.00 – 20.00 Joga na rozruch

Godz. 20.15 – 21.15 koncert gongów i mis tybetańskich

Sobota 4 grudnia

Godz. 8.00 – 10.00 poranna joga

Godz. 10.00 śniadanie

Godz. 12.30 – 14.00 taniec intuicyjny i świadomy ruch

czas na spacer, basen, spa

Godz. 17.00 obiadokolacja

Godz. 19.00 – 20.30 joga

rozmowy w kręgu – słowa w roli głównej, w różnej formie 

Niedziela 5 grudnia

Godz. 8.00 – 10.00 joga

Godz. 11.00 – 12.30 świadomy ruch

podsumowanie i pożegnanie w kręgu

Godz. 13.30 obiad

wykwaterowanie

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.