Rok 2021

Rok 2021 kończymy pełni wdzięczności. Przede wszystkim za Was! Inspirujecie nasze działania, rozwój, nowe plany, spotkania i warsztaty.

Do naszej ekipy dołączyła Madzia, która prowadzi zajęcia i rozwija swoją jogową pasję. Pojawiły się dźwięki gongów i mis tybetańskich. Regularnie spotykamy się dwa razy w tygodniu, nasza jogowa rodzina powiększyła się o osoby, które z nami zaczęły praktykę, swoich fanów ma także intensywniejszy czas warsztatów – tych jednodniowych i dłuższych, weekendowo-wyjazdowych.

Nawiązujemy nowe znajomości, integrujemy się nie tylko na macie. Rozwijamy się poprzez doświadczanie ciała i siebie. Za wszystkie te doświadczenia bardzo Wam dziękujemy!

W 2022 roku życzymy sobie i Wam kolejnych spotkań, jak najwięcej praktyki jogi, oddechu, relaksu, inspirujących rozmów, wzmacniających chwil, dobrego czucia się w swoim ciele i ze sobą. Dużo uśmiechu i wdzięczności…….i zapraszamy po nowe doświadczenia. Kasia szykuje się do poprowadzenia zajęć z tańca intuicyjnego i budowania świadomości ciała. Planów mamy coraz więcej.

Wszystkiego co najlepsze, czego potrzebujecie!

Kasia, Madzia i Damian

P.S zdjęcie z wrześniowego warsztatu w Wiśle. Jedyne wspólne. Ale naszym zdaniem całkiem dobrze obrazuje naszą relację

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.