Przebudzenie. Warsztat dla kobiet

Zapraszamy na kobiecy warsztat “Przebudzenie”. Zaczniemy od sesji jogi nastawionej na kobiece potrzeby. Szczególna uwaga poświęcona zostanie m.in. miednicy. Następnie zatańczymy, oddamy ciału prowadzenie w ruchu spontanicznym, doświadczymy tańca intuicyjnego. Poszukamy naszych na ten czas, na ten dzień, preferencji ruchowych. Spotkamy się w kręgu. Rozmowy toczyć się będą także podczas tworzeniu świecy sojowej. „Przebudzenie Bogini” to motyw przewodni tej części naszego spotkania, poświęcony będzie tematyce kobiecości, dzikości i zmysłowości…Pragniemy, byśmy tego dnia otuliły się zapachem kwiatów, ziół i olejków. Na spotkaniu stworzymy własnoręcznie sojową świece wzbogaconą ziołami i minerałami w pięknych ognistych ceramicznych czarkach. Będziemy celebrować kobiece spotkanie!

warsztat

Kiedy: 5 marca 2022 r. od godz. 9.30 (ok. 7h)
Gdzie: Hufiec Ziemi Cieszyńskiej (ul. Żwirki i Wigury 2 w Cieszynie)

Za ile: 230 zł 
130 zł (tylko sesja jogi i tańca – ok. 4 h) 130 zł (tylko warsztat robienia świecy sojowej ok. 2,5 h). 
Dla uczestników poprzednich warsztatów i osób związanych ze szkołą Joga Cieszy – 200 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 50 zł na konto 76 1020 1390 0000 6402 0499 8755 w tytule: kobiecy warsztat. Zadatek będzie zwracamy tylko w przypadku, kiedy warsztat nie dojdzie do skutku. 

Koszt warsztatu obejmuje:
-wszystkie niezbędne materiały i narzędzia
Za dopłatą istnieje możliwość wykonania więcej niż jednej świecy
– przekąski i ciepłe napoje.

Zapisy i informacje: Kasia Koczwara tel. 609 753 590.

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne liczba miejsc ograniczona. Warsztat odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w stanie epidemii.

Kto:
Kasia Koczwara – praktykuje i promuje taniec intuicyjny, świadome ciało i język ruchu oparte o narzędzia Laban/Bartenief, piszący socjolog, obserwatorka codzienności, interesuje się człowiekiem, pracą z emocjami. Związana ze szkołą Joga Cieszy. Właśnie rozpoczyna także szkołę biodanzy. 

Patrycja Passon – pod szyldem MoonAura Art zajmuje się rzemiosłem artystycznym. Inspirację czerpie z folkloru, nurtów duchowości kobiecej, świata przyrody i poezji. Wykonuje biżuterie na zamówienie z naturalnych kamieni, magiczne świece z zatopionymi minerałami i ziołami, dekoracje do wystroju wnętrz, kadzidła z polskich ziół a także naturalne kosmetyki. Kolekcjonuje książki a także pasjonuje się fotografią.

Magdalena Kliś – entuzjastka i instruktorka jogi w szkole Joga Cieszy i CrossBeFit Cieszyn.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.