Wycinki w termosie, taniec intuicyjny i koncert gongów

Wspólny czas rozpoczniemy od tworzenia kolaży słownych. Przez 3 h będziemy szukać słów, łączyć je i się nimi bawić. Później poszukamy tych, z którymi zatańczymy. Być może ułożymy z nich intencję, którą ucieleśnimy w tańcu intuicyjnym i doświadczając swobodnego ruchu. Całość domkniemy zanurzając się w dźwięki mis i gongów tybetańskich. To będzie niezwykle twórczy i rozwojowy czas.

Kiedy: 12 marca w godz. 10.00 – 16.00

Gdzie: Osiedlowe Centrum Kultury i Rekreacji (ul. Z. Kossak-Szatkowskiej 6 w Cieszynie)

Za ile: 240 zł Dla uczestników warsztatów Joga Cieszy i zajęć z tańca intuicyjnego – 200 zł 
150 zł (tylko wycinki w termosie) 150 zł (tylko taniec i koncert gongów). Cena zawiera niezbędne materiały, ciepłe napoje i przekąski. 


Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł na konto 76 1020 1390 0000 6402 0499 8755 w tytule: wycinki w termosie. Zadatek będzie zwracamy tylko w przypadku, kiedy warsztat nie dojdzie do skutku. Warunkiem odbycia się warsztatu jest zapisanie się minimum 10 osób do 13 lutego. 

Zapisy i informacje: Kasia Koczwara tel. 609 753 590.

Z uwagi na obostrzenia epidemiczne liczba miejsc ograniczona. Warsztat odbędzie się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w stanie epidemii.

Kto:
Gosia Konieczna – autorka minimalistycznych kolaży słownych publikowanych na stronie Wycinki w termosie. Współpracuje z Kwartalnikiem Przekrój, prowadzi warsztaty kreatywne z tworzenia kolaży. Swoje prace pokazywała m.in. w ramach Bruno Schulz Festiwalu we Wrocławiu, OFF Festiwalu w Katowicach i Festiwalu Miedzianka Fest i w Muzeum Współczesnym Wrocław. Wycina w domu, niektóre słowa gubi. W odpływie wanny zdarza jej się znaleźć „świat” a bosą stopą wejść w „uwikłanie”.

Kasia Koczwara – praktykuje i promuje taniec intuicyjny, świadome ciało i język ruchu oparte o narzędzia Laban/Bartenief, piszący socjolog, obserwatorka codzienności, interesuje się człowiekiem, pracą z emocjami. Związana ze szkołą Joga Cieszy. Właśnie rozpoczyna także szkołę biodanzy. 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.