Warsztat jogi z elementami pracy z oddechem, medytacją

Ostatnie tygodnie mocno nas doświadczają. W ciele pojawiają się napięcia, przeżywamy różne emocje, angażujemy się nowe działania. To obciąża zarówno ciało jak i umysł. Dlatego zapraszamy na warsztat, podczas którego poszukamy odprężenia. 

Zaczniemy sesją jogi z nastawieniem na rozciąganie, uelastycznianie różnych części ciała. Podziałamy rozciągająco i wzmacniająco. Zajmiemy się swoim ciałem poprzez asany, które pozwolą odetchnąć, poczuć siebie głębiej i wyraźniej. W kolejnej części pracować będziemy z oddechem. Ćwiczenia oddechowe odbudowują połączenie pomiędzy ciałem, oddechem a świadomością, prowadzą do samoświadomości i szerszej emisji pozytywnej energii. Poprzez oddech harmonizujemy funkcje ciała, spróbujemy polepszyć stan swojego zdrowia. Pozwoli to lepiej poczuć ciało, zredukować stres, rozluźnić się. Ostatnia część to medytacja, która pomoże wprowadzić do ciała i umysłu tak potrzebny dziś spokój. Pozwala uważniej i wyraźniej spojrzeć na siebie i na świat. 


Program:
9.30-12.00 joga
12.15 – 13.00 zajęcia oddechowe
13.15-14.30 medytacja Informacje praktyczne:
Mile widziana własna mata, luźny strój, ćwiczymy na boso.

 Zapewniamy: Dobrą atmosferę. Pomoce do jogi – kostki, paski, koce, wałki. Wodę, herbatę, kawę. Za ile: 180 zł. Dla uczestników zajęć naszej szkoły i poprzednich warsztatów – 150 zł.
Zaliczka: 50 zł

Zapisy i dodatkowe informacje: Kasia Koczwara – tel. 609 753 590 mail: katarzyna.koczwara@gmail.com

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.